A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Ha fontos, hogy megbízható, stabil munkahelyed legyen, itt a helyed!

Kontakt

Bognár Adrienn
HR vezető

Eisberg Hungary Kft.
Kisfaludy u. 63.
H-2360 Gyál

Tel: +36 20 950 3394
( Hétköznap 8:00-16:00 között )

E-Mail: ehu.hr@eisberg.com

Termelési csoportvezető

FELADATAINK:

  • a saláta-előkészítő munkaterületen a munkafolyamatok irányítása, a műszakvezető által meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
  • termelési csoportjának vezetése és építése, fizikailag együtt dolgozva a csapattal
  • higiéniai, élelmiszerbiztonsági, munkavédelmi előírások betartatása és folyamatos ellenőrzése
  • a minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése. Részvétel a napi termelési megbeszéléseken és az előző napi termelési adatok analízisében, illetve azon javító intézkedések meghatározásában, amik a napi problémák megszüntetésére irányulnak
  • javaslattétel a folyamatok optimalizálására, folyamatos fejlesztési munkákban való aktív részvétel
  • új dolgozók betanítása
  • a terület dolgozóinak éves teljesítményértékelése
  • üzemi adminisztráció elvégzése
  • napi együttműködés a műszakvezetőkkel

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség
  • termelő vállalatnál, csoportvezetőként legalább 2-3 éves gyakorlat, 10-20 fő irányításában szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • több műszakos munkarend, hétvégi műszak, ünnepnapon történő munkavégzés és esetenkénti túlóra vállalása
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • jó szervező-és motivációs képesség
  • megbízható, ambiciózus személyiség, pontos és precíz munkavégzés
  • csapatmunkához való képesség és nagy munkabírás

ELŐNYÖK:

  • élelmiszer-ipari szakirány vagy élelmiszer-ipari munkatapasztalat
  • folyamatos fejlesztésben (Kaizen, Lean) szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kulturált munkakörülmények
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • cafeteria (SZÉP kártya, juttatott pénzeszköz) havonta
  • nem helyi lakosoknak ( 15 Ft/km ) útiköltség-térítés
  • szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • korrekt, támogató vezetés, kiszámítható, stabil cég, amely hosszú távra tervez és megbecsüli kollégáit

BÉREZÉS:

Egyéni megegyezés szerint a jelölt tapasztalataival összhangban

Logo Facebook Logo Instagram Logo Youtube Logo Pinterest