A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Ha fontos, hogy megbízható, stabil munkahelyed legyen, itt a helyed!

Kontakt

Sziráki Brigitta
HR vezető

Eisberg Hungary Kft.
Kisfaludy u. 63.
H-2360 Gyál

Tel: +36 70 669 0274
( Hétköznap 8:00-16:00 között )

E-Mail: ehu.hr@eisberg.com

Tálcás csomagoló

KIK VAGYUNK?

Ha jó kézügyességed van, szereted a kreatív munkavégzést, nálunk a helyed! Fiatalos csapatunk várja lelkes kollégáját, aki szereti a vidámságot a pörgős és változatos munkavégzést. Mi mindennap alkotunk, kézműves termékeinkre nagyon büszkék vagyunk!

Mottónk: „ Gyere, alkoss velünk!”

FELADATAINK:

A csomagológépről érkező csomagok elszedése, kartonokba, ládákba történő helyezése és készáruraktárba szállítása.

Fémdetektor (kritikus szabályozási pont) felelősségteljes kezelése az előírásoknak megfelelően és rögzítése a minőségbiztosítási rendszer kapcsolódó dokumentumain.

Hibás csomagok (rossz dátum, felirat, levél becsípődés, hegesztési hibák, nyersanyagproblémák) kiszűrése.

A termelés ciklusosságából adódóan, a hatékonyság maximalizálása érdekében egyéb munkák (öntetezés, paradicsom, -uborka, -koktélparadicsom csomagolás stb.) elvégzése.

A JÓ TÁLCÁS CSOMAGOLÓ:

Motivált

Felelősségteljes munkát végez

Csapatmunkára, együttműködésre való képesség

ELVÁRÁSOK:

Alapfokú végzettség (8 általános)

Kézügyesség, gyorsaság, jó fizikum

Írás-olvasás

Alapvető számolási készségek

Megfelelő állóképesség

MUNKAIDŐ:

2 műszakban, folyamatos műszakrendben

7:00-16:00

16:00-01:00

CÉGES BUSZJÁRATOT ÉS SZÁLLÁST NEM TUDUNK BIZTOSÍTANI.

A BEUTAZÁST MINDENKI EGYÉNILEG OLDJA MEG:

Nem helyi lakosoknak ( 15 Ft/km ) útiköltség-térítés és vagy Budapest bérlet 86%-os támogatása. Figyelem! A délutános műszak végeztével (01:00 után a BKK közlekedés nehezen megoldott)

Fizetés:

Bruttó 353 640 Ft, mely tartalmaz Bruttó10 200 Ft cafeteriát

Logo Facebook Logo Instagram Logo Youtube Logo Pinterest