A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Ha fontos, hogy megbízható, stabil munkahelyed legyen, itt a helyed!

Kontakt

Bognár Adrienn
HR vezető

Eisberg Hungary Kft.
Kisfaludy u. 63.
H-2360 Gyál

Tel: +36 20 950 3394
( Hétköznap 8:00-16:00 között )

E-Mail: ehu.hr@eisberg.com

Salátamix összekészítő-gépkezelő

KIK VAGYUNK?

Ha fontos, hogy megbízható stabil munkahelyed legyen itt a helyed. Nálunk garantált a pörgős fizikai munka, nem kell elmenned konditerembe, itt garantált a napi kardio edzés. Itt támogató vezetésre lelsz – a bizalom az egyik fő alapelv, őszintén elmondhatjuk véleményüket.

Mottónk: „Pörögj fel velünk, nálunk telik az idő!”

FELADATAINK:

A szeletelő / mosóberendezésről érkező leveles saláta szárítása gépek segítségével. A receptúráknak megfelelő salátamixek bekeverése. Egyéb félkész termékek (sárgarépacsík, káposzta, cékla) előkészítése. CSB vállalatirányítási rendszer használata.

A JÓ SALÁTAMIX ÖSSZEKÉSZÍTŐ-GÉPKEZELŐ MUNKATÁRS:

  • Munkához való pozitív hozzáállás, hatékony munkavégzésre való törekvés
  • Rugalmasság

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Színlátás, éleslátás/korrigált éleslátás
  • Írás-olvasás
  • Alapvető számolási készségek
  • Megfelelő állóképesség, erős fizikum, kitartó munkavégzés

MUNKAIDŐ:

Folyamatos műszakrend:

1. műszak: 07:00-16:00
2. műszak: 16:00-01:00

BÉREZÉS

Nettó 224.000 Ft, mely tartalmaz nettó 8.000 Ft cafeteriát

Logo Facebook Logo Instagram Logo Youtube