A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Ha fontos, hogy megbízható, stabil munkahelyed legyen, itt a helyed!

Kontakt

Sziráki Brigitta
HR vezető

Eisberg Hungary Kft.
Kisfaludy u. 63.
H-2360 Gyál

Tel: +36 70 669 0274
( Hétköznap 8:00-16:00 között )

E-Mail: ehu.hr@eisberg.com

Salátamix-összekészítő

KIK VAGYUNK?

Ha fontos, hogy megbízható stabil munkahelyed legyen itt a helyed. Nálunk garantált a pörgős fizikai munka, nem kell elmenned konditerembe, itt garantált a napi kardio edzés. Itt támogató vezetésre lelsz – a bizalom az egyik fő alapelv, őszintén elmondhatjuk véleményüket.

Mottónk: „Pörögj fel velünk, nálunk telik az idő!”

FŐBB FFELADATOK:

  • a szeletelő / mosóberendezésről érkező leveles saláta szárítása gépek segítségével
  • a receptúráknak megfelelő salátamixek bekeverése
  • egyéb félkész termékek (sárgarépacsík, káposzta, cékla) előkészítése
  • CSB vállalatirányítási rendszer használata

A JÓ SALÁTAMIX ÖSSZEKÉSZÍTŐ-GÉPKEZELŐ MUNKATÁRS JELLEMZŐI:

  • munkához való pozitív hozzáállás, hatékony munkavégzésre való törekvés
  • rugalmasság

ELVÁRÁSOK:

  • alapfokú végzettség (8 általános)
  • színlátás, éleslátás/korrigált éleslátás
  • írás-olvasás
  • alapvető számolási készségek
  • megfelelő állóképesség, erős fizikum, kitartó munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, svájci tulajdonosi hátteret
  • szakmai fejlődési lehetőséget egy dinamikus csapat tagjaként
  • stabil, összeszokott, magas elkötelezettségű csapatot
  • versenyképes juttatási csomagot, cafeteriat, céges telefont
  • mentorprogramot, képzéseket, coachingot, csapatépítő programokat

MUNKAIDŐ: 2 műszakban, folyamatos műszakrendben (Nem hétfőtől péntekig tartó munkakör)

  • 7:00-16:00
  • 16:00-01:00

JUTTATÁSI CSOMAG:

Bruttó 445.430 Ft alapbér

  • Br. 40.000 Ft Cafeteria juttatás havonta (SZÉP kártya, vagy utalás) – ez csak a 1. (teljes) hónap után jár/lesz kifizetve
  • Ne. 1000 Ft szendvicspénz/hó
  • + 30 Ft/km a munkába járáshoz szükséges üzemanyagköltség térítése
  • + élet- és balesetbiztosítás + egészségbiztosítás (éves szűrővizsgálat)

CÉGES BUSZJÁRATOT ÉS SZÁLLÁST NEM TUDUNK BIZTOSÍTANI.

A BEUTAZÁST MINDENKI EGYÉNILEG OLDJA MEG:

Nem helyi lakosoknak ( 30 Ft/km ) útiköltség-térítés és/vagy Budapest bérlet 86%-os támogatása. Figyelem! A délutános műszak végeztével (01:00 után a BKK közlekedés nehezen megoldott)

Logo Facebook Logo Instagram Logo Youtube Logo Pinterest