A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Ha fontos, hogy megbízható, stabil munkahelyed legyen, itt a helyed!

Kontakt

Bognár Adrienn
HR vezető

Eisberg Hungary Kft.
Kisfaludy u. 63.
H-2360 Gyál

Tel: +36 20 950 3394
( Hétköznap 8:00-16:00 között )

E-Mail: ehu.hr@eisberg.com

Salátaelőkészítő

KIK VAGYUNK?

Vidám, lendületes, nyitott emberek vagyunk, akiknek a pörgős, változatos munka a lételeme. Téged várunk, ha szereted a dinamikus és változatos munkavégzést, ha nyitott vagy, és szeretsz csapatban dolgozni. Itt támogató vezetésre lelsz – a bizalom az egyik fő alapelv, őszintén elmondhatjuk véleményüket.

Mottónk: „Nincs két egyforma nap, nálunk mindig történik valami :)!”

FELADATAINK:

A nyersanyagok szakszerű tisztítása, mentesítése a hibáktól (belső barnulás, rothadás, rovarok, kő, egyéb idegen anyag, nagy mértékű szennyeződés) és feldolgozásra előkészítése. A termelés ciklusosságából adódóan, a hatékonyság maximalizálása érdekében egyéb munkák (öntetezés, egyéb zöldség előkészítési munkák, paradicsom, uborka, koktélparadicsom csomagolás stb.) elvégzése.

A JÓ SALÁTAELŐKÉSZÍTŐ MUNKATÁRS:

  • rugalmas
  • nyitott gondolkodású

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Színlátás, éleslátás/korrigált éleslátás
  • Írás-olvasás
  • Megfelelő állóképesség

MUNKAIDŐ:

Folyamatos műszakrend:

1. műszak: 7:00-16:00
2. műszak: 16:00-01:00

Lehetőség van továbbá:

  • Állandó délelőtt: 07:00-16:00
  • Állandó éjszakai műszak: 20:30-05:30

BÉREZÉS:

Nettó 185.000 Ft, mely tartalmaz nettó 8.000 Ft cafeteriát.

Logo Facebook Logo Instagram Logo Youtube