A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Ha fontos, hogy megbízható, stabil munkahelyed legyen, itt a helyed!

Kontakt

Bognár Adrienn
HR vezető

Eisberg Hungary Kft.
Kisfaludy u. 63.
H-2360 Gyál

Tel: +36 20 950 3394
( Hétköznap 8:00-16:00 között )

E-Mail: ehu.hr@eisberg.com

Göngyölegkezelő

FELADATAINK:

A vevői rendeléseknek megfelelő kartonszükséglet összeállítása. Beérkezett szennyezett ládák mosása, selejtes ládák kiválogatása.

A munkánk során az üzemi (üzemhigiénia és termékbiztonság) és udvari rend (körlet, kukák, göngyölegek, raklapok) maximális betartása. Ládamosó és tisztarekesztároló rendezetten tartása.

A termelő gépek, eszközök állagának/állapotának megóvása, előírásszerű használata.

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Fizikai munkavégzés
  • Monotóniatűrés
  • Önálló munkavégzés
  • Jó számolási készség
  • Targoncás vizsga – OKJ-s

MUNKAIDŐ:

3 műszakban, folyamatos műszakrendben

BÉREZÉS

Nettó 185.000 Ft, mely tartalmaz nettó 8.000 Ft cafeteriát

Logo Facebook Logo Instagram Logo Youtube Logo Pinterest