A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Ha fontos, hogy megbízható, stabil munkahelyed legyen, itt a helyed!

Kontakt

Sziráki Brigitta
HR vezető

Eisberg Hungary Kft.
Kisfaludy u. 63.
H-2360 Gyál

Tel: +36 70 669 0274
( Hétköznap 8:00-16:00 között )

E-Mail: ehu.hr@eisberg.com

Laborvezető

TÉGED KERESÜNK, HA…

  • rendelkezel felsőfokú élelmiszermérnök végzettséggel
  • termelő vállalatnál, laborosként legalább 1-3 éves gyakorlatod és 2-5 fő irányításában szerzett tapasztalatod van
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelő képességed van
  • jó szervező- és motivációs készséggel rendelkezel
  • angolul középszinten beszélsz és írásban is jól kommunikálsz
  • B kategóriás jogosítványod van vagy meg tudod oldani az önálló munkába járást Gyálra
  • nem riadsz vissza a korai kezdéstől, az esetenként előforduló hétvégi mintavételtől

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

  • stabil, svájci tulajdonosi háttérrel rendelkező cégben valósíthatod meg céljaidat
  • versenyképes juttatási csomag, cafeteria, céges telefon
  • mentorprogram, képzések, coaching, csapatépítő programok
  • korrekt, támogató vezetés, amely hosszú távra tervez és megbecsül téged

NAPI FELADATOK:

  • Laboros csapat - össz.3 fő - munkájának irányítása, ellenőrzése (belső mikrobiológiai vizsgálatok, mintapolc ellenőrzések), trend analízis, adatszolgáltatás
  • Külső laborvizsgálatok (késztermék, nyersanyag, víz, higiénia) terv szerinti megrendelése, mintavétel, kiértékelés, szükség esetén intézkedési terv készítése
  • Hatékony kommunikáció a kapcsolódó területek képviselőivel
  • Laborvizsgálati eljárások, tervek naprakészen tartása, kockázatértékelések
  • Soron kívüli üzemi labor teszt vizsgálatok koordinálása igény szerint
  • Külső élelmiszerbiztonsági auditok - felkészülés területét érintően
  • Laboreszközök, berendezések beszerzése, labor költségek kontrollja
  • Üzemi higiéniai szemle elvégzése negyedévente

MUNKAVÉGZÉS HELYE, MUNKAREND:

  • munkavégzés helye: 2360 Gyál, Kisfaludy Sándor u. 63.
  • munkarend: hétköznap 8:00-16:30-ig

IDE VÁRJUK JELENTKEZÉSED:

Logo Facebook Logo Instagram Logo Youtube Logo Pinterest