A mai világban mindenki egy jó közösségre vágyik. Mi úgy döntöttünk, nem várunk senkire, hanem mi magunk megalkotjuk.

Ha fontos, hogy megbízható, stabil munkahelyed legyen, itt a helyed!

Kontakt

Sziráki Brigitta
HR vezető

Eisberg Hungary Kft.
Kisfaludy u. 63.
H-2360 Gyál

Tel: +36 70 669 0274
( Hétköznap 8:00-16:00 között )

E-Mail: ehu.hr@eisberg.com

Karbantartó

FŐBB FELADATOK:

  • élelmiszeripari gyártóüzemben karbantartói tevékenységek elvégzése
  • gyártó berendezések elektromos, mechanikus hibakeresése és a hibák elhárítása
  • megelőző karbantartási feladatok szakszerű ellátása
  • karbantartási tevékenység dokumentálása
  • épületkarbantartási feladatok ellátása
  • fejlesztések, beruházások aktív támogatása
  • épületgépészeti berendezések üzemeltetése

TÉGED KERESÜNK, HA…

  • középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (elektronika, villamosság)
  • van tapasztalatod csomagológépek javításában
  • több műszakos munkarendet tudsz vállalni
  • jó problémamegoldó, kommunikációs képességed van
  • megbízható, ambiciózus személyiség, pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • csapatjátékos beállítottsággal rendelkezel
  • alapszintű angol vagy német nyelvtudással rendelkezel

ÖRÜLÜNK, HA RENDELKEZEL...

  • folyamatos fejlesztésben (Kaizen, Lean) szerzett tapasztalattal
  • élelmiszeriparban szerzett minimum 1-2 éves tapasztalattal

AMIT KÍNÁLUNK:

  • szakmai fejlődési lehetőséget egy dinamikus csapat tagjaként
  • stabil, svájci tulajdonosi hátteret
  • jól működő gyakorlatias és emberközpontú folyamatokat
  • stabil, összeszokott, magas elkötelezettségű csapatot
  • kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokat
  • versenyképes juttatási csomagot, cafeteria, céges telefon
  • mentorprogramot, képzéseket, coachingot, csapatépítő programokat

BÉREZÉS:
Egyéni megegyezés szerint a jelölt tapasztalataival összhangban

CÉGES BUSZJÁRATOT ÉS SZÁLLÁST NEM TUDUNK BIZTOSÍTANI.

A BEUTAZÁST MINDENKI EGYÉNILEG OLDJA MEG:

Nem helyi lakosoknak ( 30 Ft/km ) útiköltség-térítés és/vagy Budapest bérlet 86%-os támogatása. Figyelem! A délutános műszak végeztével (01:00 után a BKK közlekedés nehezen megoldott)

Logo Facebook Logo Instagram Logo Youtube Logo Pinterest